CCMP

Krajowa Sieć Certyfikowanych Centrów Medycyny Podróży

Krajowa Sieć Certyfikowanych Centrów Medycyny Podróży

Kongresy i szkolenia

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofetę kursów, szkoleń, sympozjów, konferencji i kongresów organizowanych dla Certyfikowanych Centrów Medycyny Podróży oraz dla osób aplikujących o takie miano. Nasza oferta jest skierowana dla wszystkich, którzy chcą zdobyć, pogłębić lub uporządkować swoją wiedzę w zakresie dotyczącym szeroko pojętej Medycyny Podróży.

Organizowane przez nas wydarzenia prowadzone są przez specjalistów z różnych dziedzin medycyny podróży i pokrewnych z ośrodków z całej Polski. Prelegeńci posiadają wiedzę merytoryczną oraz wieloletnie doświadczenie zdobywane w czasie pracy w różnych rejonach świata gdzie osobiście odczuwali przebyte choroby tropikalne oraz zajmowali się profilaktyką i leczeniem tych przypadków. Prelegeńci dysponują rozległą wiedzą i doświadczeniem.

Programy szkoleniowe prowadzone przez nas są już od 2009 roku i obejmowały zarówno szkolenia Certyfikowane, Kongresy Międzynarodowe oraz regionalne konferencje na terenie kraju i zagranicą.

Oferta

W swojej ofercie posiadamy wiele szkoleń i kursów zarówno z wiedzy ogólnej poruszającej tematykę Medycyny Podróży jak i mocno powiązane oraz bardzo specjalizacyjne szkolenia z dziedzin pokrewnych. Prowadzimy również kursy związane z ochroną prawną oraz informowaniem o zakresie ochrony prawnej podmiotów medycznych w ramach zmieniających się przepisów i wymogów jakie placówki medyczne muszą spełniać.

Tematyka szkoleń i kursów jest bardzo interesująca gdyż nie można się znią spotkać nigdzie indziej dlatego zapewne każdy, kto chce poszerząc swoją wiedzę i stać się bardziej atrakcyjnym „doktorem” na dość mocno konkurencyjnym rynku usług medycznych znajdzie coś odpowiedniego.

Dlaczego warto uczestniczyć w naszych szkoleniach:

Na specjalne zamówienie

Oprócz regularnych szkoleń i kursów organizujemy także szkolenia specjalisztyczno-specjalizacyjne na specjalne zamówienie w dowolnym miejscu Polski i nie tylko – jak to w Medycynie Podróży Świat stoi dla nas otworem. Szczegóły na temat tych szkoleń możecie Państwo uzyskać na tej stronie lub na stronie www.mcc.org.pl.